Pracovník/pracovnice Charitního šatníku

Charita Česká Kamenice Ústecký kraj, Děčín
Zkrácený úvazek

12000 — 15000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Tyršova č.p. 350, 407 21 Česká Kamenice

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ.

HLEDÁME DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU
PRACOVNÍKA/PRACOVNICI CHARITNÍHO ŠATNÍKU

Popis pozice: Hledáme zapáleného a odpovědného jednotlivce na pozici zaměstnance Charitního šatníku. Tato role bude zahrnovat organizaci, správu a údržbu charitního šatníku, který slouží všem lidem, a to i těm, kteří nevyužívají žádné charitní služby v našem regionu.

Zodpovědnosti:
• Přijímání, třídění a ukládání darovaného oblečení a obuvi.
• Zajištění čistoty a pořádku v prostorách Charitního šatníku.
• Poskytování vstřícného a profesionálního přístupu k návštěvníkům šatníku.
• Spolupráce s dobrovolníky a organizacemi ve prospěch komunitních aktivit.

Požadavky:
• Ochota pracovat s lidmi a poskytovat kvalitní služby.
• Organizační schopnosti a schopnost pracovat samostatně.
• Dobré komunikační dovednosti.
• Etický přístup k práci a respekt k darovaným věcem a klientům.

Nabízíme:
• Mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni: 12 000 - 15 000 tis.
• Místo práce: Česká Kamenice
• Smysluplnou práci na HPP, zkrácený úvazek - dle dohody
• Práce v zavedené a stabilní organizaci, vhodná pro důchodce a maminky na MD
• 25 dní dovolené, příspěvek na PF, příspěvek na stravu formou stravenkového paušálu
• Práce vhodná pro lidi v důchodu a maminky na MD
• Nástup: od 1. 3. 2024 nebo dohodou

Náležitosti přihlášky:
• Jméno, příjmení a titul uchazeče, datum narození.
• Místo trvalého pobytu, kontaktní telefonní číslo.

Přílohy přihlášky:
• Stručný motivační dopis.
• Profesní životopis o dosavadních zaměstnáních, odborných znalostech a dovednostech.

Jak se přihlásit: Zájemci o tuto pozici mohou zaslat svůj životopis a motivační dopis na email: jinochova.k@charita-ceska-kamenice.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Česká Kamenice
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Děčín
  • Plat: od 12000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 30.4.2024