Asistent/asistentka recepce

Bartoň a Partner s.r.o. Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

27000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- administrativní podpora oddělení
- příchozí a odchozí pošta (papírová, elektronická), třídění pošty, obsluha datových schránek
- příjem, vyřizování a přepojování hovorů
- příjem návštěv, obsluha návštěv a vedení
- evidence faktur v systému
- oficiální korespondence
- ostatní činnosti týkající se chodu recepce
- pracovní doba 7.30 - 16.00

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti s administrativou
- znalost MS Office (Word, Excel)
- komunikační dovednosti
- proaktivní přístup
- zvládání stresových situací
- příjemné vystupování
- umění pracovat samostatně a zvládat přijímat změny
- diskrétnost, spolehlivost a přesnost

Nabízíme:
- nástup do české stabilní společnosti, která na trhu působí již 30 let
- lidský přístup a otevřenou komunikaci
- přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- individuální přístup a péči, adekvátní podporu při zaškolování a adaptaci
- podpora v oblasti dalšího vzdělávání
- firemní akce, benefitní programy

Zájemci o zaměstnání zašlou životopis a motivační dopis na e-mail: martin.dudak@bartonapartner.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.4.2024

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.