Technolog ve strojírenství pro CNC ohraňovací lisy a lasery

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o. Jihomoravský kraj, Blansko
Plný úvazek

28000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
• Vypracovává technologické postupy pro poptávky a pro výrobu týkající se ohýbání na CNC ohraňovacím lisu a řezání laserem.
• Zajištuje úplnost potřebné výkresové dokumentace.
• Stanovuje TOPS časy laseru a spotřební váhy dílců pro potřeby poptávkového řízení.
• Zajištuje technickou podporu výroby a technologické změny za účelem snížení nákladů a zvýšení produkce.
• Určuje a stanovuje normy spotřeby času při dodržování bezpečnosti práce a kvality výroby.
• Navrhuje úpravy základní sady nářadí vzhledem ke stávající a připravované výrobě ve společnosti.
• Přejímá technologickou dokumentaci od zákazníka, upravuje ji na podmínky ve společnosti.
• Spolupracuje při provádění rozborů technologičnosti a konstrukce výrobků a účastní se technologických prověrek.
Požadujeme:
min. SŠ vzdělání strojírenského směru s maturitou NEBO vyučení ve strojírenském oboru s praxí a zájmem o další vzdělávání
• velmi dobrá dovednost práce na PC (MS Office)
• znalost programu TOPS
• inovativní myšlení a schopnost se učit
• výhodou je znalost SolidWorks
• výhodou je znalost angličtiny nebo němčiny
• práce je vhodná i pro absolventy
Nabízíme:
• nástupní plat individuálně dle odbornosti a praxe 28000 – 32000 Kč
• navýšení platového ohodnocení v závislosti na kvalitně vykonané práci
• dotované stravování - výběr ze 6 jídel
• pitný režim na pracovišti, kávový automat
• firemní akce
• zvýhodněné firemní tarify u Vodafone
• kurzy a školení pro zvýšení odbornosti
• odměny při životním jubileu
• smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou
OCENÍME SPECIÁLNÍ PRÉMIÍ:
• nadstandardní výkony
• zlepšovací návrhy

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Jihomoravský kraj, Blansko
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.4.2024