Obalový technik

Gumárny Zubří, akciová společnost Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

24000 — 28300 Kč

Náplň práce: Řízení toku oběhových obalů (objednávání oběhových obalů, správa kont oběhových obalů), vývoj balení a označování logistických jednotek, vytváření nových návrhů balení, včetně nových balících materiálů a postupů, výběr vhodných obalů.
Požadavky: SŠ vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka - písmem, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B - výhodou.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Možnost prodloužení doby určité.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra/Koho hledáme". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na e-mailu Hana.Janu@guzu.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Gumárny Zubří, akciová společnost
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 24000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024