PROJEKTANT/KA MOSTNÍCH A INŽENÝRSKÝCH KONSTRUKCÍ

M - PROJEKCE s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

40000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE
- koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
- konstruktérské práce a další nutné související činnosti
POŽADUJEME
- VŠ mostní a inženýrské konstrukce případně statika
- vhodné i pro absolventy VŠ
- znalost výpočetních a CAD systémů
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou
NABÍZÍME
- zázemí silného českého koncernu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- týden placeného volna navíc
Zaslat životopis e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: M - PROJEKCE s.r.o.
  • Termin: 12.2.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.5.2024