Personalista/ka

Malyra s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazekZkrácený úvazek

29000 — 31000 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt:
e-mailem: personalni@malyra.cz
telefonicky: 777 831 749

Upřesňující infomarce:
Hledáme vysoce motivovanou posilu do našeho týmu do pozice zkušeného a samostatného personalisty.

Co Vás čeká a co Vás nemine:
- zajištění celého procesu výběrových řízení - inzerce, organizace pohovorů, přijímací proces
- příprava veškerých pracovněprávních dokumentů souvisejících s uzavřením, změnami, průběhem a ukončením pracovních poměrů/dohod
- správa osobních dat zaměstnanců v personálním systému, reporty a výkazy dle potřeb a v nastavených termínech
- zajišťování zdravotních prohlídek, školení BOZP a PO a ostatních zákonných školení ve spolupráci s BOZP technikem
- další spolupráce při zajišťování osobního rozvoje zaměstnanců
- zodpovědnost za objednávky, distribuci a evidenci OOPP
- denní komunikace s vedením, zaměstnanci, úzká spolupráce s mzdovou účetní
- spolupráce s úřady
- vedení a aktualizace řízené dokumentace personálního oddělení

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:
- min. SŠ vzdělání
- předchozí zkušenosti z personalistiky min. 1 rok podmínkou
- znalost české pracovněprávní problematiky
- schopnost samostatného řešení úkolů, koncepční a analytické myšlení
- velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
- pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
- flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, ochota se učit
- velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost občasné práce z domova
- zdravotní volno
- 25 dní dovolené
- slevy na regenerační služby
- mobilní telefon i k soukromým účelům
- vzdělávání v oboru
- stravenkový paušál-
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Malyra s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024