Fyzioterapeut/ka

Malyra s.r.o. Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazekZkrácený úvazek

32000 — 34000 Kč

Detail pracovní pozice

Upřesňujicí infomace:
e-mailem: personalni@malyra.cz
telefonicky: 777 831 749

Upřesňujicí informace:
Malyra s. r. o. je poskytovatel zdravotních služeb a již od roku 1998 naším klientům poskytujeme nelékařské zdravotní služby formou domácí zdravotní péče, ambulantní a domácí fyzioterapie - rehabilitace.

Co Vás čeká a nemine:
- poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy
- provádění zdravotní péče v souladu s harmonogramem, indikací lékaře a s ohledem na aktuální zdravotní stav pacienta
- vedení zdravotnické dokumentace
- prevence, edukace a poradenství za účelem udržení nebo obnovení pohybových funkcí
- doporučení ergonomické úpravy bydliště a pracoviště pacientů v rámci prevence poruch
- další související činnosti s výkonem práce fyzioterapeuta

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:
- vzdělání v oboru fyzioterapeuta
- kladný vztah k pacientům

Co Vám můžeme nabídnout:
- nabízíme práci, která má smysl, přátelský kolektiv
- 25 dní dovolené
- slevy na regenerační služby
- další vzdělávání v oboru
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- zdravotní volno (sick days)

V případě, že Vás naše nabídka oslovila a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat.
Těšíme se na Vás.
Osobně pak probereme i výši a podmínky čerpání náborového příspěvku, který Vám nabízíme:)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Malyra s.r.o.
  • Termin: 12.5.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024