HOSPODYNĚ

Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

21500 Kč

*KO: Potocký Michal Mgr., e-mail: seniori.svzdislava@seznam.cz
Náplň práce:
- Práce spojené s přípravou a výdejem jídla pro klienty domova, vč. úklidu a desinfekce podlah a povrchů v místnostech související s přípravou jídla.
- Po vydání jídla provádí sběr a mytí použitého nádobí a příborů, vč. desinfekce a úklidu jídelny a výdejního místa.
- Provádí pravidelné odstraňování odpadků a zbytků, vč. desinfekce odpadových nádob.
- Průběžný denní úklid pokojů klientů, sociálních zařízení, chodeb a kanceláří domova pro seniory dle provozního řádu a harmonogramu úklidu.

Požadavky
- Trestní bezúhonnost
- Uživatelská znalost práce s PC
- Zdravotní průkaz

Osobnostní předpoklady:
- úcta a respekt k lidem seniorského věku
- schopnost pracovat v týmu

Další specifikace:
- pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- zkušební doba 3 měsíce
- příplatek za směny o víkendu a svátcích,
- možnost osobního příplatku po uplynutí zkušební doby
- denní služby v sedmidenním pracovním týdnu (Po - Ne), 6:30 - 18:30 h

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

  • Zaměstnavatel: Česká provincie Kongregace Dcer Božské Lásky
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 21500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2024