TECHNICKO-ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Mechanika Prostějov 97, družstvo Olomoucký kraj, Prostějov
Zkrácený úvazek

10700 Kč

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po tel. domluvě Bartošková Dana, tel. 725 465 621 (7:00-12:00), e-mail: bartoskova@mpv97.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-11:00 (možnost úpravy)
Požadujeme: podmínkou čistý trestní rejstřík
Náplň práce: zajištťovaní ročních revizí plynových kotlů, komínů, doručování pošty mezi účtárnou a sídlem firmy
Nabízíme: stravenky, podnikové stravování

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mechanika Prostějov 97, družstvo
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 10700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 9.4.2024