INSPEKTOR / INSPEKTORKA SILNIČNÍ SÍTĚ

Správa silnic Královéhradeckého kraje Královéhradecký kraj, Jičín
Plný úvazek

29000 Kč

Více informací o nabízené pozici naleznete na www.sskhk.cz -> O organizaci -> Volné pozice.
Požadujeme:
o SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou (i pro absolventy)
o dobrá znalost práce s PC a znalost běžného kancelářského software (Word, Excel, Outlook, nástroje pro práci s internetem)
o řidičské oprávnění skupiny B
o velmi dobrá místopisná znalost oblasti
o znalosti zákonů a dalších právních předpisů www.sskhk.cz
o svědomitost, pečlivost, komunikativnost, samostatnost a zodpovědný přístup k práci
o organizační schopnosti
o profesionální vystupování
o čistý trestní rejstřík (doložit v případě pozvání k výběrovému řízení)
o praxe v oboru silničního stavitelství výhodou
Náplň práce:
o vydávání závazných stanovisek pro umístění cizích zařízení do silnic a silničních pomocných pozemků
o příprava smluv ve smyslu zvláštního užívání silnic a silničních pomocných pozemků
o provádění prohlídek silnic, v souladu s ustanovením § 6 a § 7, vyhl. MDS čís. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon čís. 13/1997 Sb., "o pozemních komunikacích", ve znění pozdějších předpisů
o předávání silnic a silničních pomocných pozemků ke stavebním pracím zhotovitelům, kontrolování průběhu stavebních prací a uvedení do původního stavu, a přebírání silnic, silničních a silničních pomocných pozemků po skončení stavebních prací zpět do své správy
o sledování průběhu záručních dob a uplatňování záručních oprav (reklamací) po provedených zásazích v silničním majetku
o evidence a vyřizování žádosti, návrhů, připomínek a stížnosti ve vztahu k silničnímu majetku
o zajištění operativního hlášení zjištěných závad na silnicích II. a III. třídy, vč. požadavků na jejich odstranění
o sběr potřeb údržby na silnicích II. a III. třídy
o kontrola dodržování technologických postupů jednotlivých činností a výkonů při provádění údržbových prací na silniční síti
o přebírání a kontrola fakturace provedených prací běžné a souvislé údržby
spolupráce s odbornými útvary Krajského úřadu Královéhradeckého kraje (odbor dopravy a silničního hospodářství, oddělení majetkové) a příslušnými správními orgány (silničními správními úřady, speciálními stavebními úřady), Policií ČR, zástupci místních samospráv a dozorovými orgány

Životopisy zasílejte na adresu: marie.souckova@uskhk.eu v termínu do 23.2.2024.
Do předmětu uveďte "inspektor/ka silniční sítě".
Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru.

Výhody:
o 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
o osobní ohodnocení
o zvláštní příplatek
o 5 týdnů dovolené, 5 sick days
o stravenky formou paušálu
o dobré zázemí stabilní příspěvkové organizace, služební telefon, pružná pracovní doba
o zajistíme nutné kurzy a školení

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Správa silnic Královéhradeckého kraje
  • Termin: 1.5.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Jičín
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.6.2024