Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Coleman S.I., a.s. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

25000 — 40000 Kč

Jsme přední specialisté na střechy, fasády a izolace se službami, které jinde na trhu nenajdeš. Jsme leader v inovacích, pomáháme řemeslníkům moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. A pak máme skvělý tým a baví nás to spolu.
Hledáme kolegu do našeho týmu, který bude mít za úkol zavážení zboží k zákazníkům dle jejich požadavků, příjem a výdej zboží ze skladu. Výhodou je stálá pracovní doba (Po - Pá) s každodenním návratem zpět na obchodní centrum ve Svitavách.
Lokalita: Svitavy
Naše nabídka:
- zázemí silné české společnosti s 25letou zkušeností
- skvělé kolegy, kteří Ti vždy rádi poradí
- další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, nezapomenutelné firemní akce pro Tebe i blízké a mnoho dalších)
Tvá náplň práce:
- zavážení zboží k zákazníkům dle jejich požadavků
- příjem a výdej zboží ve skladu
Naše požadavky:
- ŘP minimálně sk. C,E;
- kartu řidiče nákladního vozidla pro dig. tachografy
- průkaz oprávnění pro obsluhu hydraulické ruky
- vazačské zkoušky
- komunikativnost, vstřícnost a pečlivost
Benefity
Bonusy/prémie
Mobilní telefon
Sleva na firemní výrobky/služby
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Coleman S.I., a.s.
  • Termin: 5.2.2024
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.4.2024