ÚČETNÍ

DONGWON CZ, s.r.o. Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
Plný úvazek

26000 — 31000 Kč

Detail pracovní pozice

TŘ z:6/2/2024
Náplň práce:
- účtování zásob (materiál, nedokončená výroba, výrobky, zboží),
- účtování majetku (evidence a účetní operace)
- účtování bankovních operací
- spolupráce při přípravě podkladů pro audit, FU
- zpracovávání a kontrola saldo konta přidělených partnerů
- evidence nevyfakturovaného příjmu materiálu a zboží, likvidace dodavatelských faktur (materiál-zahraničí, PHM)
- vedení pokladny, účtování SC
- zodpovědnost za správné vykonávání přidělených úloh,
- povinnost vykonávat svou práci ve smyslu platných zákonů, OS a PP
- plní příkazy a pokyny přímého nadřízeného, spolupracuje s příslušnými útvary, dodržování důvěrnosti informací
- pravidelná účast na všech vzdělávacích aktivitách souvisejících se zvyšováním a udržováním kvalifikace, BOZP, PO.
Nabízíme:
- závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DONGWON CZ, s.r.o.
  • Termin: 6.2.2024
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Frýdek-Místek
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.4.2024