Poradce pro výživu zvířat - obchodní zástupce

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

30000 Kč

Společnost AgroKonzulta-poradenství s.r.o. již více než 20 let poskytuje poradenství ve výživě zvířat a realizuje výzkumné projekty zaměřené na zemědělství. Spolupracuje úzce s mateřskou společností AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o., která se více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce, poskytuje software pro výživu zvířat a působí také v oblasti vzdělávání dospělých. Více o nás naleznete na www.agrokonzulta.cz.

Náplň práce:
- Podpora prodeje produktů a služeb společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o. (konzervanty, krmiva, ...)
- Podpora, spolupráce a komunikace se zemědělskými podniky v rámci prodeje nabízených produktů
- Podílet se a zabezpečovat v praxi technologii mačkání zrna obilovin a kukuřice strojem Murska
- Podílet se na spolupráci v projektech pro podniky i v rámci precizního zemědělství
- Spolupracovat a podporovat činnost ostatních středisek firmy

Místo výkonu práce: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk + bydliště zaměstnance
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok (3 měsíce zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou
Nástup: dle dohody

Požadujeme:
- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru zootechnika, praxe v oboru vítána
- Řidičský průkaz sk. B
- Časovou flexibilitu, samostatnost, profesionální vystupování
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Prezentační dovednosti
- Schopnost dotahovat úkoly do konce
- Aktivní přístup k událostem a změnám na trhu

Zaměstnanecké výhody:
- Odpovídající platové podmínky
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění
- Firemní vzdělávání a školení

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na prace@agrokonzulta.cz.
Do předmětu zprávy uveďte text "Poradce pro výživu zvířat".

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
  • Termin: 12.2.2024
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024