Terénní sociální pracovník/pracovnice

NADĚJE Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

32000 — 34000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- Terénní sociální práce v rizikových a sociálně vyloučených lokalitách
- Dluhové poradenství
- Pomoc se stabilizací a návratem k běžnému způsobu života
- Sociální poradenství v oblastech:
- Závazky vč. zpracovávání návrhů na povolení oddlužení
- Bydlení
- Zaměstnání
- Sociální dávky a doklady
- Doprovody do institucí

Požadavky :
- VŠ, VOŠ odpovídající zákonu č.108/2006 Sb.
- Schopnost vést administrativu
- Výpis z rejsříku terstů
- Schopnost řešit krizové situace
- Samostatnost, dobrá komunikační zdatnost, schopnost týmové spolupráce
- Uživatelská znalost práce s PC
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Další informace:
- Nástup 1.4.2024 nebo dle dohody
- Smlouva na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou
- Práce v 8 hodinových směnách, pondělí - pátek

Kontaktní údaje: Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte vedoucí střediska NADĚJE Dlouhá Bc. Lucii Kretschmerové na e-mailovou adresu lucie.kretschmerova@nadeje.cz, případné dotazy budou zodpovězeny na telefonním čísle +420 732 332 097

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NADĚJE
  • Termin: 1.4.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024