STRÁŽNÝ/STRÁŽNÁ OZP

Bartoň a Partner s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Zkrácený úvazekDohoda o provedení práce

15600 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní pozice vyhrazena pro OZP s 1.-3. stupněm invalidity a osoby zdravotně znevýhodněné.
Požadavky: trestní bezúhonnost, základy práce s PC, certifikát strážného výhodou.
Pracovní doba je rozvržena do 12hod. směn pondělí až neděle.
Náplň práce: evidence osob a vozidel, kontrolní a obchůzková činnost.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky v pracovní dny mezi 8:00 a 16:00 (tel. 733 120 506) a domluví si schůzku- nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bartoň a Partner s.r.o.
  • Termin: 1.3.2024
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 15600 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 5.4.2024

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.