SEŘIZOVAČ/-KA CNC A MONTÁŽNÍCH LINEK

DGS Druckguss Systeme s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

29400 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
Seřizování a obsluha obráběcích center a montážních linek.
Výměny seřizování, korekce a příprava nástrojů, náběhy výroby, řešení kolizí a výpadků.
Požadavky:
SOU / SŠ technického směru, ŘP skup. B, uživatelská znalost práce na PC.
Výhodou: praxe v oboru obrábění, německý jazyk, znalost řídících systému Sinumeric, řidičský průkaz VZV.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění. Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DGS Druckguss Systeme s.r.o.
  • Termin: 2.2.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 29400 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 2.6.2024