Sociální pracovník /ce v sociálních službách

Dveře dokořán z.s. Karlovarský kraj, Karlovy Vary
Plný úvazekZkrácený úvazek

26000 — 35000 Kč

Kontakt: Farkalinová Alexandra, tel.: 608 201 457, e-mail: sp2dveredokoran@gmail.com
Náplň práce: podpora integrace lidí s mentálním a kombinovaným postižením v jejich přirozeném sociálním prostředí v rámci sociální služby osobní asistence (pomoc a podpora samostatnosti uživatelů služby při běžných denních činnostech, jako je např. pomoc při zajištění chodu domácnosti, výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím nebo pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí), dále jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv, vedení dokumentace, individuální plánování, metodické vedení, plánování a koordinace služby, jednání s municipalitami, propagace služby, účast na vzdělávání, supervizích, poradách a dalších setkání

Požadujeme: odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb., trestní bezúhonnost a výpis z RT, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost, empatii, komunikační dovednosti, pozitivní přístup k lidem, příjemné vystupování, časovou flexibilitu, chuť vzdělávat se a získávat nové dovednosti, dřívější zkušenosti v rámci sociální práce a politiky výhodou

Nabízíme: zajímavé, flexibilní a aktivní zaměstnání, možnost uplatnit své individuální schopnosti a dovednosti, osobní a pracovní rozvoj, odpovídající mzdu dle platových tarifů, vzdělání, praxe a zkušeností, prémie dle pracovních výsledků, práci v malém týmu, odborné zaučení a průběžnou metodickou podporu, 25 dní dovolené

Požadavky k přijímacímu řízení: životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na email sp2dveredokoran@gmail.com, dotazy rádi zodpovíme na tel. čísle 608 201 457
prémie dle pracovních výkonů a výsledků pracovníka, stravenkový paušál

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Dveře dokořán z.s.
  • Termin: 1.2.2024
  • Místo: Karlovarský kraj, Karlovy Vary
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2024