PORADENSKÝ/Á KONTAKTNÍ PRACOVNÍK/CE (SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE / PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH)

Most k naději, z.s. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadujeme:
- věk minimálně 21 let
- schopnost spolupráce v týmu
- spolehlivost a odpovědnost
- motivaci pro práci s cílovou skupinou
- dobré komunikační schopnosti
- vyjasněný vztah k omamně psychotropním látkám
- schopnost zvládat krizové situace
- min. středoškolské vzdělání s maturitou
Nabízíme:
- zázemí velké organizace s tradicí 25let
- práci na plný úvazek
- pravidelné supervize a intervize
- 30 dní dovolené
- dobrý pracovní tým
- podpora dalšího vzdělávání
- plat dle vzdělání a praxe
- možnost osobního i profesního růstu
Náplň práce:
Náplní práce je přímá práce s klienty Domu na půl cesty Liberec. Do této spadá; provázení klienta v rámci jeho setkávání se s praktickým životem (úřady, lékař, hledání/udržení zaměstnání, dluhová problematika, závislosti, trávení volného času, vaření, úklid, fungování v rámci skupiny, zajištění klidu a pořádku v rámci nočních služeb DPC atd.
Samozřejmostí je i zpracovávání příslušné dokumentace.
Jedná se o dvousměnný provoz; ranní (7:00 - 15:00) a odpolední směna (14:00 - 22:00). Součástí je též víkendový provoz (cca 2x měsíčně, 1 víkendový den, pouze 3-6 hod.).
Předpokládaný datum nástupu: leden-únor 2024, popřípadě dle dohody
V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis a motivační dopis na: vedouci.dpc@mostknadeji.cz. V případě dotazů neváhejte napsat email. Vybraní uchazeči budou vybráni k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Most k naději, z.s.
  • Termin: 29.1.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.5.2024