ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazekZkrácený úvazek

25000 — 27000 Kč

Náplň práce: zadávání dat a fotografií do PC, výpomoc fakturačnímu oddělení,
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu
Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok, poté může být pracovní poměr prodloužen na dobu neurčitou.
Nabízíme: zázemí rodinné firmy, stravenkový paušál ve výši 107,- Kč po zkušební době, 5 sick day, příspěvek na dovolenou a Vánoce, kafeterie na pracovišti, nákup drogerie za velkoobchodní ceny. zaměstnanecké slevy na značkové oblečení v partnerských obchodech a E shopu 25 %, profesionální a přátelský kolektiv
Hlásit se e-mailem na adresu beranova@primadrogerie.cz nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ESPACE velkoobchod drogerie s.r.o.
  • Termin: 29.1.2024
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 29.5.2024