*Strážný, strážná - Velké Meziříčí

VKUS-BUSTAN s.r.o. Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
Zkrácený úvazek

17500 — 19000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Krátká a fyzicky nenáročná obchůzková činnost
- Jednoduchá písemná evidence
- Podávání informací klientům
- Spojování telefonních hovorů
- Sledování obrazu kamerového systému
- Práce v týmu 5 strážných
Pracovní doba:
- Práce rozložena na ranní a noční 12ti hodinové směny
- Práce dle plánu směn (cca 12 směn za měsíc)
- Práce na zkrácený úvazek
- Nepřetržitý provoz
Požadujeme:
- Čistý trestní rejstřík
- Certifikát strážný (výhodou), nikoli podmínkou
- Komunikační schopnosti
- Základní znalost práce na počítači
- Důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita
Nabízíme:
- Mzdové ohodnocení od 120,-Kč do 130,-Kč/hod. dle příplatků
- Výplata mzdy v pevných termínech na účet nebo složenkou
- Zázemí stabilní a specializované firmy
- Možnost profesního růstu
- Individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci

První kontakt:
- emailem - pavel.drabina@vkus-bustan.cz
- telefonicky - 724 153 147

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VKUS-BUSTAN s.r.o.
  • Termin: 1.2.2024
  • Místo: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
  • Plat: od 17500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.7.2024