operátor/ka skladu

FUJIKOKI CZECH s.r.o. Ústecký kraj, Louny
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
výhodou je zkušenost s obsluhou vysokozdvižných vozíků
zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
samostatný přístup a odpovědnost
Co budete dělat? Za co budete odpovědný/á?
dbát o řádné zacházení s materiálem a zajišťovat podklady pro přesnou evidenci skladovaného materiálu pro skladníka
přebírat pro skladovaní materiál, ochranné pomůcky, polotovary a náhradní díly pro údržbu strojů a zařízení
podle pokynů (i zastupujícího) disponenta skladu připravovat expedici výrobků, polotovarů k anodizaci a řešení jejich návratu ke konečnému stadardnímu příjmu
skladovat spotřební materiál, vydávat nástroje v nepřítomnosti disponenta skladu
řídit se procedurami a pracovními instrukcemi v souladu s požadavky normy ISO/TS 16949
dodržovat bezpečnostní předpisy a ostatní nařízení firmy
provádět další skladovací činnosti dle pokynů nadřízeného a pracovat v týmu
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný kdykoliv
pracovní smlouva na dobu určitou
práce ve směnném nepřetržitém provozu (12hod. směny)
nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech
pět týdnů dovolené
pracoviště v Průmyslové zóně Louny
dovolená 25 dní
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na čištění pracovního oblečení
příspěvek na stravu + stravenkový paušál
půlroční bonus dle firemních pravidel
bonusový systém E-Cafeterie (Edenred)
odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní akce pro zaměstnance
věrnostní bonusy za odpracované roky ve firmě
čisté prostředí
uvedena hrubá měsíční mzda/hrubý měsíční příjem
kontakt:tel.: 415626511, 415626526, e-mail: prace@fkc.cz, informace@fkc.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • Termin: 1.2.2024
  • Místo: Ústecký kraj, Louny
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2024