Operativní nákupčí

AIR POWER s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

28000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní místo: Operativní nákupčí

Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Směnnost: 1-směnný provoz (6.30 - 15.00 h )
Mzdové podmínky: 28000 - 35000,-kč měsíčně
Nástup: dle dohody

Náplň práce:
" tvorba a zasílání objednávek
" sledování termínů a komunikace s dodavateli
" správa a údržba kmenových dat v interním systému ESO
" zodpovědnost za dodávky materiálu
" sledování výše skladových zásob
" spolupráce se skladem a ostatními odděleními logistiky
" operativní řešení problémů při dodávkách
" dodržování nákupních procesů
" kontrola a sledování toku faktur
" sjednávání dopravy
" hlídání minimálního množství
Požadujeme:
" SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
" Vhodné i pro absolventy
" porozumění technické dokumentaci
" AJ na komunikační úrovni B1 (telefonické hovory)
" řidičský průkaz skup. B
" pokročilá znalost MS Excel/Word/Outlook
" smysl pro systémovou, pečlivou, profesionální práci
" dobré komunikační vlastnosti, asertivní jednání
" znalost podnikového systému Eso výhodou
Nabízíme:
" týden dovolené navíc
" stravenkový paušál
" výuka Aj s rodilým mluvčím
" možnost parkování (auto, kolo)
" firemní akce (vzdělávací, sportovní, společenské)
" dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána)
Kontakt: Personální oddělení: +420 378 156 506, blanka_strnadkova@airpower.cz
AIR POWER s.r.o., Jižní Předměstí 2942, 301 00, Plzeň, www.airpower.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: AIR POWER s.r.o.
  • Termin: 1.2.2024
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024