Administrativní pracovník/ce

MINISTERSTVO VNITRA Středočeský kraj, Příbram
Plný úvazek

21710 — 31820 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: administrativní pracovník/ce
Kontakt: Placerová Tereza Bc., e-mail: pobytykladno@mvcr.cz
Náplň práce:
administrativa související s žádostmi o povolení pobytu cizinců na území České republiky, práce se spisovou službou, příprava pošty, vedení materiálové evidence. Výkon činnosti v kontaktu s klienty.
Předpoklady:
- podmínkou občanství ČR
- pečlivost, důslednost
- uživatelská znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- ochota učit se novým věcem
- znalost cizího jazyka a cizinecké problematiky není podmínkou, vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody:
stravenky či možnost zvýhodněného stravování, možnost čerpat příspěvek na dovolené, optické brýle nebo penzijní připojištění, možnost využít služeb služebního lékaře, psychologa, další vzdělávání v oboru, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, příjemný kolektiv a pracovní prostředí.
Výkon práce: Žežická 498, 261 01 Příbram.
Možnost stravování v závodní jídelně.
Nástup od 15.2.2024 na dobu určitou do 31.12.2024.
Platové ohodnocení 9. platová třída dle nařízení vlády č. č. 304/2014 Sb.
Mzda: 21 710 + příplatky až 31 820 + příplatky
Místo výkonu práce: MINISTERSTVO VNITRA , Odbor azylové a migrační politiky - prac. Příbram, Žežická č.p. 498, Příbram V-Zdaboř

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MINISTERSTVO VNITRA
  • Termin: 15.2.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Příbram
  • Plat: od 21710 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.5.2024