DISPEČER / LOGISTIK (specialista) dopravy

WC Servis s.r.o. Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazek

45000 — 65000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Koordinace a řízení činnosti zaměstnanců v rámci pobočky (střediska)
- Plánování tras a přidělování jednotlivých pracovních úkolů
- Dohled nad zakázkami po celou dobu jejich průběhu - komunikace s řidiči a kontrola pohybu vozidel
- Zajištění provozu pobočky
- Zařizování a zásobování provozu na pobočce
- Komunikace v rámci společnosti i mimo ni
- Související administrativa, běžná denní operativa
- Zajištění a řízení kvality produktů
- Inventarizaci skladu pobočky
- Péče a údržba o techniku (vozový park) na pobočce

Požadujeme:
- Min. 3-letou praxi v oboru dispečer/logistik dopravy
- Spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a časovou flexibilitu
- Samostatnost a schopnost vedení týmu zaměstnanců
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Ochotu učit se
- Řidičské oprávnění skupiny B, (C+E výhodou)

Nabízíme:
- Zajímavé a motivující finanční ohodnocení
- Zázemí v dynamicky se rozrůstající české společnosti
- Služební mobilní telefon a počítač
- Příspěvek na stravné
- Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
- Benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce
- Zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti.
- Zajímavé finanční ohodnocení, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce.
- Stravenky, služební telefon a notebook.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: WC Servis s.r.o.
  • Termin: 1.2.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2024