MZDOVÁ ÚČETNÍ / MZDOVÝ ÚČETNÍ

DEYMED Diagnostic s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

35000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa docházky zaměstnanců v docházkovém systému; odměňování zaměstnanců dle interních postupů společnosti; výpočet mzdy zaměstnanců včetně srážek a odvodů; komunikace se zdravotnímu pojišťovnami, ČSSZ, ÚP; vedení personální agendy v informačním systému POHODA; realizace výběrových řízení; zpracování pracovních neschopností a úrazů; výpočet ročního zúčtování daně zaměstnanců; příprava a realizace roční závěrky.

Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání ekonomického, humanitního nebo právního směru; znalost mzdového účetnictví a personalistiky; praxe na obdobné pozici; znalost zákonů ve mzdové a personální oblasti; znalost mzdového programu POHODA výhodou; znalost AJ nebo NJ výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: motivující práci ve stabilní a prosperující společnosti, mzdové ohodnocení od 35.000 Kč na dané pozici, podpora vzdělávání a osobního růstu, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stavování, příspěvek na penzijní připojištění, měsíční příspěvek do Cafetérie), prémie za plně odpracovaný měsíční fond pracovní doby, 4 týdny dovolené, firemní telefon.

Kontakt - pan Trojtl Jaroslav, tel.: 776 038 897, e-mail: osobni@deymed.com (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DEYMED Diagnostic s.r.o.
  • Termin: 11.1.2024
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.4.2024