Prodavač/ka

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Středočeský kraj, Příbram
Plný úvazek

21300 Kč

Detail pracovní pozice

Pozice: prodavač/ka
Kontakt: Sokolová Markéta Bc., tel.: 702 233 169, e-mail: prace@novak-mu.cz
První kontakt osobně na provozovně Příbram VII, Edv.Beneše 319, telefonicky nebo e-mailem
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Příbrami PRODAVAČE / PRODAVAČKY.
Pracovní doba od PO - PÁ ranní / odpolední směna a ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
- Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
- Krájení a doplňování zboží do pultů
- Prezentovat zboží v pultech
- Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
- Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
- Péče o vzhled a čistotu prodejny
Požadavky na kvalifikaci:
- Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
- Praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně
- Orientace na zákazníka, příjemné vystupování
- Nebát se komunikovat
Nabízíme:
- Práce na trvalý pracovní poměr nebo brigádně
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zaměstnanecké výhodné nákupy masa
- Odměna za odpracované roky - lázně nebo dárkový poukaz na nákup zboží
- Odměna za práci o víkendech a svátcích
- Odměna za výročí narozenin
- Navyšování mzdy podle odpracovaných let
- Multisport karta
Nástup možný ihned. Mzda: 21 300,- Kč
Místo výkonu práce: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.- Příbram, Edvarda Beneše č.p. 319,
Příbram VII

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Termin: 9.1.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Příbram
  • Plat: od 21300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.5.2024