AUTOMECHANIK, OPRAVÁŘ - NÁKLADNÍCH VOZIDEL

WC Servis s.r.o. Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazek

35000 — 45000 Kč

Hledáme do svého týmu zaměstnance AUTOMECHANIKA, OPRAVÁŘE nákladních, užitkových a osobních vozidel:
Náplň práce:
- diagnostika poruch a stavu nákladních, užitkových a osobních vozidel
- stanovení způsobu opravy
- provedení opravy
- provádění údržby, prohlídek a oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav a zkušební jízdy

Požadujeme:
- vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat
- bezúhonnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu
- časová flexibilitu, loajálnost
- vzdělání minimálně střední odborné (vyučen obor automechanik)
- řidičský průkaz skupiny B, C+E (výhodou)
- praxe v oboru
Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: WC Servis s.r.o.
  • Termin: 3.1.2024
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2024