Specialista kvality (m/ž)

ŠKODA AUTO a.s. ,
Plný úvazek

45000 — 80000 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní informace:
osobně
emailem: jiri.necesany@skoda-auto.cz
telefonicky: 326 816 804

Upřesňující informace:
Náplň práce
- Provádí systémy řízení kvality zkušebních programů UPS elektriky/elektroniky
- Zpracovává SW pro zkušební zařízení ECOS pro testování parametrů elektronických výbav vozu elektriky/elektroniky
- Provádí kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
- Vyhodnocuje kontrolní měření elektrické výbavy vozu elektriky/elektroniky
- Provádí instruktáž při zavádění nové technologie elektriky/elektroniky
- Vypracovává metody a formy kontrol kvality elektriky/elektroniky
- Kontroluje dodržování metrologického řádu elektriky/elektroniky
- Vypracovává stanovisko k šroubovým spojům v rámci PP
- Metodicky řídí svěřené pracovní procesy v rámci své působnosti
- Projednává nápravná opatření pro zlepšování kvality v rámci své působnosti
- Projednává neshody s požadovaným kvalitativní stavem v rámci své působnosti
- Stanovuje metodiku procesy zkoušek v rámci své působnosti
- Provádí analýzy závad série šroubové spoje
- Ověřuje realizaci nových IT-řešenív rámci své působnosti technologická zařízeníSW
- Stanovuje uživatelské úpravy aplikačního HW a SW řídících systémů technologických zařízení
- Provádí provozní testy aplikace v rámci své působnosti SW
- Koordinuje odborně pracovní týmy proměnlivý tým SW
- Projednává náběhy nových projektů včetně programu opatření technologické změny
- Vypracovává technické zadání (Lastenheft) v rámci své působnosti
- požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ŠKODA AUTO a.s.
  • Termin: 1.1.2024
  • Místo: ,
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 10
  • Datum ukončení: 5.6.2024