ŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍCH VOZIDEL

EKO-SERVICE 2000 s.r.o. Královéhradecký kraj, Náchod
Plný úvazek

40000 — 40000 Kč

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz s pravidelnou pracovní dobou.

Náplň práce: řízení nákladních vozidel, svoz IBC a odpadu od firemních partnerů.

Požadavky: řidičské oprávnění sk. C, platný profesní průkaz řidiče, osvědčení ADR výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: 40.000 Kč hrubého měsíčně, příspěvky na stravu, stálou pracovní dobu od 06:00 hod. do 14:00 hod., pohodový pracovní kolektiv.

Kontakt - pan Heinzel Arnold, tel.: 721 104 717, e-mail: heinzel@ekoservice2000.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: EKO-SERVICE 2000 s.r.o.
  • Termin: 1.11.2023
  • Místo: Královéhradecký kraj, Náchod
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 1.5.2024