dělník/ce ve výrobě AL

Okna Macek a.s. Jihomoravský kraj, Hodonín
Plný úvazek

19700 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

Hledáme spolehlivé pracovníky do výroby oken a dveří.
Chcete odcházet z práce s čistou hlavou a pracovat pouze v jednosměnném provozu? Přidejte se k nám.
Pokud nemáte zkušenosti z výrobního podniku, všemu Vás naučíme. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Práce je vhodná i pro absolventy.
Co bude Vaším úkolem:
" jednotlivé dílčí práce ve výrobě oken, dveří a garážových vrat podle Vašich zkušeností a schopností,
Co od Vás očekáváme:
" ochotu pracovat a učit se,
" manuální zručnost, fyzickou zdatnost a především spolehlivost,
" smysl pro přesnost a kvalitu,
" pravidelnou docházku do zaměstnání.
Praxe v oboru zámečník nebo příbuzném oboru je vítána.
Co Vám můžeme nabídnout:
" jistotu stabilní práce,
" zaškolení od vedoucího pracovníka a zkušených kolegů,
" finanční ohodnocení dle odvedené práce,
" jednosměnný provoz od 6 - 14:30 hod,
" slevy na firemní výrobky/služby,
" elektronickou stravenku 194 Kč/den.
Můžete nás kontaktovat denně od 7 - 14 hod na tel. 518 307 522 nebo 725 217 696 nebo emailem na prace@oknamacek.cz - Ing. Michaela Klásková, personalista.
Tento inzerát je psaný v mužském rodě výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě tím nevyjadřujeme genderově podmíněný nebo diskriminační přístup a pozice je samozřejmě vhodná jak pro uchazeče, tak pro uchazečky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Okna Macek a.s.
  • Termin: 27.6.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Hodonín
  • Plat: od 19700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.8.2026