Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny - pokladní

JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

19000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Mzdové podmínky, dle kolektivní smlouvy.
Nástup možný ihned.
Baví vás práce s lidmi? Spokojenost zákazníků je pro vás výzvou?
Do naší prodejny přijmeme "vedoucí/ho prodejny" na plný pracovní úvazek.
Náplň práce:
- vedení prodejny
- kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky
- aktivní účast na vybalování zboží
- odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO
Od ideálního kandidáta očekáváme:
- zkušenost s vedením prodejny, nejlépe v oboru (není podmínkou)
- ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně
- loajalitu a časovou flexibilitu
Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email doubravska@jednota-zabreh.cz

Prodejní doba: Po - Pá 7:00 - 16:30 hod. So 7:00 - 11.00 hod.
stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie

Zaměstnanecké výhody: stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie

Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky denně od 8:00 do 16:00 hodin.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 19000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023