Dispečer/ka dopravy

THT Polička, s.r.o. Pardubický kraj, Svitavy
Plný úvazek

180 — 195 Kč

NÁPLŇ: pracovník bude řídit a koordinovat dopravu materiálu a zboží do společnosti, vnitrodopravu a spravovat vozový park
POŽADAVKY: vzdělání technického směru, samostatnost v rozhodování, spolehlivost, pečlivost, schopnost vést kolektiv pracovníků (office,email)
NABÍZÍME: závodní stravování, týden dovolené navíc, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
KONTAKT: telefonicky (6 - 14 h), e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: THT Polička, s.r.o.
  • Termin: 1.9.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 180 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.8.2023