Koordinátor/ka dobrovolnických programů a centra humanitární pomoci

Charita Moravská Třebová Pardubický kraj, Svitavy
Dohoda o pracovní činnosti

150 Kč

DOBROVOLNICKÉ CENTRUM CHARITY MORAVSKÁ TŘEBOVÁ NABÍZÍ PRACOVNÍ POZICI KOORDINÁTORA DOBROVOLNICKÝCH PROGRAMŮ A CENTRA HUMANITÁRNÍ POMOCI
POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání a velmi dobré organizační schopnosti, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat se, odolnost vůči stresu, aktivní přístup k práci, schopnost spolupráce i individuální práce, pozitivní přístup k lidem, motivaci pracovat v církevní organizaci v souladu s Etickým kodexem, posláním a hodnotami
NABÍZÍME: zajímavou a smysluplnou práci, fajn kolektiv, kvalitní pracovní vybavení, možnost odborného růstu a rozvoje, možnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost, získání praktických a cenných zkušeností
NÁPLŇ: získávání, přijímání, vysílání dobrovolníků , přímá práce s dobrovolníky - podpora, motivace a péče o ně, organizování dobrovolnických činností, organizování Tříkrálové sbírky a Postní almužny, zajištění činností v Centru humanitární pomoci, zejména v humanitárním šatníku, pomoc při charitních akcích, setkávání se seniory - v rámci fungujícího S-klubu, spolupráce s nemocnicí a domovem pro seniory, propagace činnosti dobrovolnických programů, administrativní činnost, práce v terénu
KONTAKT: emailem, telefonicky
Místo výkonu práce: Moravská Třebová, obce regionu Moravskotřebovsko - Jevíčsko.
Předpokládaný nástup: červen 2023, nebo dle dohody.
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 15. 6. 2023 na adresu: Charita Moravská Třebová, Svitavská 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "DOBROVOLNICKÉ A HUMANI-TÁRNÍ CENTRUM", nebo scanem na e-mail: katerina.vaskova@mtrebova.charita.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita Moravská Třebová
  • Termin: 7.6.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 150 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.6.2023