Vedoucí ekonomického úseku

Arkadie, o.p.s. Ústecký kraj, Teplice
Plný úvazek

38140 — 50480 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
odpovědnost za oblast financí organizace
příprava rozpočtů, reportů a kontrola financí
odpovědnost za nastavení účetnictví a audity
vedení týmu ekonomického oddělení
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
zkušenosti s řízením financí (vícezdrojové financovaní projektů) v neziskovém sektoru
zkušenost v podvojném účetnictví v neziskovém sektoru
vysoká míra samostatnosti a zodpovědnosti
praxi minimálně 5 let, ideálně na obdobné pozici
znalost programu MoneyS4 výhodou
Nabízíme:
30 dní dovolené, příspěvek na stravování
práci na plný úvazek s nástupem od 1.10.2023 nebo dohodou
práci v příjemném prostředí neziskové organizace
Výše mzdy se stanovuje dle délky praxe

Výběrové řízení bude dvoukolové:
1.Výběr uchazečů, kteří splní požadavky, na základě došlých životopisů
2.Ústní pohovor 12.7.2023 na adrese společnosti Arkadie o.p.s. Kollárova 1879/11, Teplice 415 01
V případě zájmu zašlete svůj životopis do 30.6.2023 na email: tonova@arkadie.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Arkadie, o.p.s.
  • Termin: 1.10.2023
  • Místo: Ústecký kraj, Teplice
  • Plat: od 38140 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2023