RODINNÝ/Á TERAPEUT/KA

Sdružení TULIPAN, z.s. Liberecký kraj, Liberec
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

500 — 1000 Kč

Práce rodinného terapeuta spočívá zejména v poskytování intervencí, psychologického poradenství a konzultací s klienty, převážně s rodinami s dětmi v rámci sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.
Náplň práce:
- přímá práce s klienty - poradenství nebo rodinná terapie pro děti s jejich rodinami
- administrativa spojená s přímou klientskou prací (zápisy ze schůzek, apod.)
- úzká spolupráce v rámci týmu sociální služby (mezitýmová spolupráce v oblasti podpory klientských rodin, účast na mezitýmových poradách)
- komunikace se spolupracujícími organizacemi - soud, odd. SPOD, školská a zdravotní oblast
- práce je realizována formou individuálních sezení s klientem.
Požadujeme:
- magisterské vzdělání v oblasti sociální práce, speciální pedagogiky, sociální pedagogiky, psychologie a příbuzných oborů
- ukončený psychoterapeutický výcvik (rodinně-terapeutický výhodou)
- praxe v práci s dětmi a rodinami alespoň 1 rok
- schopnost týmové práce a osobní zralost
Forma práce: DPP/DPČ
Nabízíme:
- práci v renomované organizaci působící v zajímavé oblasti
- supervize a další vzdělávání
- profesionální a přátelský tým
- prostor pro realizaci vlastní invence
- finanční ohodnocení odpovídající úrovni běžné v neziskovém sektoru
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v době od 8:30 do 13:30.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Sdružení TULIPAN, z.s.
  • Termin: 7.6.2023
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.10.2023