Řidič/ka prádelenského provozu

Nemocnice Šumperk a.s. Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

21200 Kč

Jste majitelem profesního průkazu řidiče a zvažujete vyměnit život na cestách za stabilitu v místě bydliště? Máte pozitivní přístup a hledáte týmovou práci? Pak pojďte s námi zvyšovat kvalitu poskytovaných služeb!
Co požadujeme:
- vzdělání: minimálně SO (výuční list);
- platné řidičské oprávnění sk. C + platný profesní průkaz řidiče;
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost;.
- pečlivost, samostatnost, aktivní a pozitivní přístup, proklientsky orientované a vstřícné vystupování, týmového ducha, spolehlivost, pracovitost, odolnost vůči stresu, ochotu učit se novým postupům.
Co Vás čeká:
o svoz a rozvoz prádla, včetně nakládky a vykládky (manipulace s klecemi s prádlem).
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- stálou spolupráci na plný pracovní úvazek;
- pravidelnou pracovní dobu 6-14 hodin;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
-široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity;

Multisport karta, osobní poradenství - služba ELA, zvýhodněné zaměstnanecké volání, karta benefitů, příspěvek na stravné, dovolená 25 dní, akce pro zaměstnance atd.

Přihlášky do výběrového řízení je možné zaslat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT", které naleznete v detailu inzerátu na našich stránkách www.nemocnicesumperk.cz v sekci "Kariéra a vzdělávání" v záložce "Kariéra" https://kariera.nemocnicesumperk.cz/offers/ridic-pradelenskeho-provozu/

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Nemocnice Šumperk a.s.
  • Termin: 7.6.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 21200 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 7.8.2023