Operátor/ka výroby elektro

Logaritma s.r.o. Olomoucký kraj, Šumperk
Plný úvazek

27000 Kč

Náplň práce: montáž skříňových rozvaděčů a jednotlivých zařízení, přípravků a montážních celků dle výrobní dokumentace.
2 směny: 6-14:00 hod., 14-22:00 hod.
Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, pečlivost, učenlivost, zodpovědnost a týmovou spolupráci. Rádi Vás zaškolíme.
Nabízíme: 5 dní dovolené navíc, příspěvek až 12 000 Kč/rok v rámci nabídky BenefitPlus, závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd), kvartální odměny, pracovní a životní jubilea, placené volno první školní den pro rodiče prvňáčka + poukaz v hodnotě 1500 Kč na školní potřeby, vstup po celou sezónu zdarma na bazén a letní kino do MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti.
Kontakt:
osobně po předchozí telefonické dohodě, telefonicky Po-Pá od 9-14:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Logaritma s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Šumperk
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 7.8.2023