Skladník/ce (operátor skladu) - Rajhrad

SMERO, spol. s r.o. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

28000 — 28000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt e-mailem.

Skladník/ce - Rajhrad

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.
Přijmeme novou kolegyni nebo kolegu do skladu, odkud začíná cesta všech kancelářských potřeb za novými majiteli.
Nástup je možný ihned a práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Obsluha VZV je výhodou, není podmínkou.

o Průměrná mzda 28 000 Kč hrubého měsíčně.
o Stravenkový paušál cca 2 250 Kč měsíčně (107 Kč/pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o Náborový příspěvěk 3 000 Kč hrubého po 3 měsících a 7 000 Kč hrubého po 6 měsících.

Co budete dělat:

o Po příchodu do skladu a než se dáte do práce, si můžete dát s kolegy kafe.
o Během prvního týdne vás zaškolíme se čtečkou kódů.
o Do doby, než bude čas na obědovou pauzu, budete vydávat zboží a chystat zakázky.
o Po obědové pauze práce pokračuje - od dodavatelů je ještě třeba přijmout zboží a zatřídit ho do regálů.
o Součástí vaší práce je také udržovat ve skladu pořádek.
o Obsluha VZV je výhodou, není podmínkou.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
o Mzdu dostanete vždy včas.
o 5 týdnů dovolené.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Jaký je náš ideální skladník:
o Je stejně spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
o Problémy řeší rychle a efektivně a rád se učí novým věcem.

Dostupnost:
*Autobusem - 2 minuty od vstupu do firmy SMERO - zastávka (Rajhrad Geis) pro spoje 511, 512 a 513.
*Autem - pro zaměstnance a brigádníky je u firmy zřízeno parkoviště.
Provoz - 8,5h. denně, pondělí - pátek. Víkendy a svátky volné.

V případě zájmu zašlete životopis kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SMERO, spol. s r.o.
  • Termin: 15.7.2023
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 7.8.2023