Expedient masa

Těšínské jatky, s. r. o. Moravskoslezský kraj, Karviná
Dohoda o provedení práce

150 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce:
- Provádí obsluhu váhy a navažování položek na terminálu (maso/ uzeniny)
- Před samotným expedováním provádí úpravu svého úseku, aby následné expedování probíhalo co nejrychleji
- Provádí doplňování zboží do zakladačů během směny
- Provádí doplňování čistých přepravek na dopravník na myčce bedenpřistavení a nakládka auta u expedice masa a uzenin
Pracovní doba: neděle až čtvrtek - noční směny
práce v moderním prostředí v sehraném kolektiv

způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Těšínské jatky, s. r. o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Karviná
  • Plat: od 150 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.7.2023