OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE

dataPartner s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

30000 — 50000 Kč

Detail pracovní pozice

Co vás čeká?
- Aktivní vyhledávání nových zakázek a realizace projektů MaR
- péče o svěřené stávající zákazníky
- identifikace požadavků zákazníka, analýza situace
- konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka
- zpracování nabídek a obchodních případů
- prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů
- prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí
- vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického zaměření
- cca 3 roky praxe a zkušeností s akvizicí, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností
- rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
- řidičský průkaz skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat
- ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování.
Oceníme znalosti:
- aktivní znalost AJ
- aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2).
Co můžeme nabídnout?
- Zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou
- technickou podporu ze strany projektantů MaR a techniků společnosti
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- firemní akce, mimopracovní aktivity.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: dataPartner s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023