PRODUKTOVÝ MANAŽER VÝROBNÍHO INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MES

dataPartner s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

50000 — 60000 Kč

Hledáme nového kolegu pro obsazení pozice produktového manažera výrobního informačního systému MES, který naše společnost produkuje a nasazuje u svých zákazníků. Máme zájem o pracovníka s praxí ve výrobním podniku se zkušenostmi výrobního manažera, vedoucího výroby nebo plánovače. Pokud Vás deptá každodenní stres manažera výroby např. v segmentu automotiva a uvažujete o změně, využijte tuto příležitost a pojďte se zapojit do tvůrčího procesu vývoje software. U nás se na problematiku řízení výroby podíváte "z druhé strany", což je pro vás zajímavá příležitost, jak tvůrčím způsobem uplatnit své zkušenosti a stát se platným členem vývojového týmu.
Pracovní náplň:
- analýza požadavků zákazníků, úzká spolupráce s programátory při tvorbě zadání pro implementaci
- tvorba projektové dokumentace a uživatelská podpora zákazníků
- projektové vedení a komunikace se zákazníkem v průběhu projektu
- konzultační podpora obchodního týmu při získávání nových zakázek
- utváření produktové strategie s cílem vylepšení vlastních produktů společnosti
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání- preferujeme zaměření na IT
- dobré předpoklady pro tvorbu analytické a projektové dokumentace
- znalosti z oblasti IT- zkušenosti s přípravou podkladů pro realizaci IT zakázek
- komunikační schopnosti a dobré vystupování
- časovou flexibilitu, odpovědnost za svěřené projekty
- schopnost týmové i samostatné práce
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- ochotu občas cestovat k zákazníkovi.
Oceníme znalosti:
- zkušenosti s integrací informačních systémů ve výrobě
- integraci podnikových systémů ve výrobě
- řízení projektů a vedení projektové dokumentace (metodika Prince2 nebo TOGAF výhodou)
- péče o zákazníky- komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů podnikových systémů
- angličtinu na komunikativní úrovni.
Co můžeme nabídnout?
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
- zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
- práci s využitím moderních technologií
- motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
- výši mzdy podle praxe a zkušeností.
Nástup: je možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: dataPartner s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 50000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023