SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE- SASANKA

Charita České Budějovice Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

30800 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Popis pracovní pozice:
- přímá práce s uživateli Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (SAS)
- terénní sociální práce s rodinami
- práce i s etnickými menšinami
- dokumentace a administrativa
- spolupráce s úřady, se školami a návaznými institucemi
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách (lze přijmout studenta před státnicemi)
- trestní a morální bezúhonnost
- znalost SQSS a individuálního plánování
- orientace v sociální sféře, znalost zákona č. 108/2006 Sb.
- vysoké pracovní nasazení, schopnost práce v týmu
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
- flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
- znalost práce s PC (Word, Excel), schopnost orientace v administrativě
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou
Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- pevnou pracovní dobu, zázemí v kanceláři
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny sickday
- práci v mladém kolektivu
- možnost vzdělávání a podporu osobnostního růstu
- odměnu 30 800 Kč s možností navýšení po zapracování
Nástup: 1. 9. 2023
Místo pracoviště: České Budějovice
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 478.
Bližší informace o pozici Jitka Borovková, DiS., jitka.borovkova@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 494.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Vyšší odborné

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Charita České Budějovice
  • Termin: 1.9.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 30800 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023