VÝVOJÁŘ/KA APLIKAČNÍHO SW

dataPartner s.r.o. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

40000 — 50000 Kč

Do našeho oddělení Řídících systémů hledáme posilu na návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací.
Náplň práce:
- návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí
- příprava a implementace SW projektů
- interní testování a řešení chyb z testování i provozu
Požadujeme:
- znalost programovacího jazyka C# nebo C/C++
- znalost principů OOP
- aktivní schopnost využívat verzovací nástroj Git případně jeho alternativy
- časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu; schopnost samostatné i týmové práce.
Oceníme znalost: WPF, ASP.NET Core, XML, UML, Web Services, znalost principů transakční SQL databáze, MS SQL.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic, je zde řada restaurací v okolí, dobrá dopravní dostupnost
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou
- zaškolení, možnost profesního růstu;
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
- práci s využitím moderních technologií
- motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů), výše mzdy podle praxe (od zkušební lhůty až k individuální výši podle výkonnosti po zapracování).
Nástup: možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days, stravenky.
Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis na uvedený e-mail.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: dataPartner s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023