Operátor v provozu povrchových úprav/logistik

MEGA a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

32000 — 34000 Kč

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: MEGA a.s. - pracoviště Iveco Czech Republic, a.s., Vysoké Mýto
Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- středoškolské vzdělání (v chemickém oboru výhodou)
- základní znalost systémů povrchových úprav a používání systémů barev
- ovládáte MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- objednávání materiálů, manipulace s materiály
- logistika, vedení skladů
- příprava materiálů dle výrobního plánu
- administrativa, skladová evidence
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v soukromé české společnosti s unikátním know-how v oboru
- nástupní mzdu 32 000 - 34 000 Kč, po zkušební době + osobní ohodnocení a čtvrtletní/roční odměny
- 5 týdnů dovolené
- 37,5 hodinovou týdenní pracovní dobu
- kafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, odměny k výročím, zvýhodněné úvěry a půjčky, vedení účtu u vybraných bank zdarma, zaměstnanecký program Vodafone, MAKRO karta
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Janů Šárka, tel.: 602 751 634, e-mail: sarka.janu@mega.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MEGA a.s.
  • Termin: 12.6.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.8.2023