Specialista úvěrového modelování a reportingu

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Hlavní město Praha,
Plný úvazek

45000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt: e-mail: Marija.mares@unicreditgroup.cz

Požadavky:
" Velmi uvítáme profesionální zkušenosti s modelováním (vývoj a/nebo validace) včetně zpracování dat
" Pokud nemáte zkušenosti s přímo s IRB modelováním, ale umíte statistiku, programování a spracování dat, ozvěte se také
" Plynoulou češtinu/slovenštinu a angličtinu (naše validační správy píšeme v angličtině)
" Analytické myšlení a preciznost
" Zkušenosti se SAS jsou výhodou
" Vysokoškolské vzdělání v matematickém/statistickém nebo ekonomickém směru

Náplň práce:
o Validaci modelů měření kreditního rizika (PD, LGD, EAD) pro korporátní a retailová portfolia
o Validaci likviditních behaviorálních modelů
o Monitoring již existujících modelů
o To vše při dosažení trvalého souladu s požadavky IRB a metodiky UniCredit Group

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/ příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, narozeninové volno

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

  • Zaměstnavatel: UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.
  • Termin: 7.6.2023
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 10.8.2023