Řidič osobního automobilu / stěhovák

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ Hlavní město Praha,
Plný úvazek

17300 — 21750 Kč

Kontakt: Kargl Rudolf Mgr., tel.: 730 855 219, e-mail: rudolf.kargl@fs.mfcr.cz

Upřesňující informace:
Náplň práce:
- řidič motorových vozidel do 3,5 tuny
- manipulace s břemeny
- stěhování majetku (kancelářský materiál, papír, nábytek vč. Nakládky, vykládky a jeho umístění na určené místo)
- průběžná administrativa v interním informačním systému (popis průběhu řešení požadavku, závěrečné shrnutí s popsaným řešením)

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
- místo výkon: Praha
- platové zařazení: platová třída 4, popř. další nárokové poplatky
- pracovní poměr v režimu zákoníku práce
- obsazení volného pracovního místa
- stabilita a zázemí ve velké státní organizaci
- pružná pracovní doba
- motivační ohodnocení
- 25 dní dovolené
- 5 dní indispozičního volna
- příspěvek na stravování
- čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, stravování nebo cafeterii)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ
  • Termin: 7.6.2023
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 17300 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.6.2023