Všeobecní administrativní pracovníci

Ministerstvo vnitra Hlavní město Praha,
Plný úvazek

23710 — 33820 Kč

Náplň práce: Kontaktní administrativa související s žádostmi o povolení pobytu cizinců na území České republiky, vedení spisového materiálu a evidencí
kontakt Luštinec Jan Mgr., e-mail: jan.lustinec@mvcr.cz
Předpoklady:
- podmínkou občanství ČR
- pečlivost, důslednost
- znalost práce na PC (práce v informačních systémech, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- ochota učit se novým věcem
- flexibilita
- odolnost vůči stresu
- znalost cizího jazyka a cizinecké problematiky není podmínkou, vhodné i pro absolventy
- respektování firemní kultury, základními pilíři práce jsou ochota dorozumět se s klientem, otevřenost, srozumitelnost a vstřícnost vůči cizincům, kteří mají snahu o adaptaci a integraci.

Výkon práce: Žukovského 888/2, Praha 6

Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., příloha č. 2.
Perspektiva prodloužení doby zaměstnání.

zvláštní příplatek + osobní ohodnocení po zkušební době; stravenky; kvartální výkonnostní odměny; indispoziční volna; specializovaná bezpečnostní školení; moderní klimatizované pracoviště na Praze 6; po dohodě možné pružné rozvržení pracovní doby

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Ministerstvo vnitra
  • Termin: 15.7.2023
  • Místo: Hlavní město Praha,
  • Plat: od 23710 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 10.8.2023