ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE - SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - PARŤÁK

DV4 Ipsum s.r.o. Olomoucký kraj, Prostějov
Plný úvazek

32000 — 35000 Kč

Nástup možný ihned. Životopis zašlete na e-mail info@dv4ipsum.cz.
Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 hod.
Společnost DV4 Ipsum s.r.o. je rozrůstající se mladá společnost postavená na dlouholetých zkušenost v oblasti strojírenské výroby. V rámci budování týmu obsazujeme pozici Zámečníka / svářeče - Parťáka do jednosměnného provozu.
Co Vás čeká:
- zakázková a opakovaná výroba
- zámečnická příprava dílů
- svařování středně velkých konstrukcí a následné čištění dílů
- kontrola rozměrů dle výkresové dokumentace
- vedení malého týmu zaměstnanců
- odpovědnost za plnění termínů a kvalitu odvedené práce
- odpovědnost za skladové hospodářství
Co byste měl/a umět:
- znalost čtení výkresové dokumentace
- zkušenosti se svařováním CO2 - MIG, MAG, TIG
- zvládání zámečnické práce
- znalost práce s kusovníky
- preciznost, spolehlivost, dochvilnost, odpovědný přístup
- zkušenosti s vedení malého týmu
Co Vám nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu
- 25 dnů dovolené
- mzdový základ + odměny
- stravenkový paušál
- práci v malém kolektivu

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DV4 Ipsum s.r.o.
  • Termin: 1.7.2023
  • Místo: Olomoucký kraj, Prostějov
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.8.2023