UČITEL ODBORNÉHO VÝCVIKU - ZAMĚŘENÍ MECHANIK INSTALTÉRSKÝCH A ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761 Plzeňský kraj, Klatovy
Plný úvazek

31500 — 37060 Kč

Detail pracovní pozice

Způsob prvního kontaktu: telefonicky, e-mailem
NÁPLŇ PRÁCE:
- vzdělávací a výchovná činnost v odborném výcviku při přípravě žáků v oborech středního vzdělávání s výučním listem
- příprava a zadávaní úkolů, cvičení a zkoušení s cílem cvičit žáky, vyhodnocovat jejich znalosti a pokrok v rámci odborného výcviku, tvorba textových a jiných podpůrných učebních materiálů a pomůcek
- vedení evidence o pedagogické činnosti a o výsledcích žáků
POŽADAVKY:
- požadované vzdělání - maturita či výuční list odpovídající oboru vzdělávání
- výpis z rejstříku trestů-
- pedagogické studium pro učitele odborného výcviku a učitele praktického vyučování podle § 9 odst. 3 a 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a podle vyhlášky MŠMT č. 317/2005 Sb.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie. podnikové stravování.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Sušice, U Kapličky 761
  • Termin: 25.8.2023
  • Místo: Plzeňský kraj, Klatovy
  • Plat: od 31500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 6.8.2023