Terapeut/ka

Oblastní charita Polička Pardubický kraj, Svitavy
Zkrácený úvazek

17000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: přímá práce s klienty - ambulantní formou, provázení dětí a jejich rodičů/jejich blízkých (individuální i skupinová) po ztrátě blízkého člověka - pozůstalostní péče, v rámci rozvíjení a udržování služby navazování spolupráce s ostatními poskytovateli zdravotních a sociálních služeb, multidisciplinární spolupráce v rámci podpůrného a paliativního týmu, osvětová činnost (spolupráce se školami a kolektivy dětí), administrativní práce spojená s výkonem terapeuta a krizového interventa
POŽADAVKY: VŠ - ukončené magisterské studium humanitního oboru (s preferencí oborů psychologie, sociální práce, psychotrapeutická studia), zahájení psychoterapeutického výcviku (ideálně s akreditací pro zdravotnictví) výhodou, zkušenost v intervenční práci s dospělými, v rodinách, případně u dětí, alespoň tři roky praxe v oboru (pozice není vhodná pro absolventy), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, ochotu prohlubovat si odborné schopnosti a vzdělání, výpis z rejstříku trestu
NABÍZÍME: Práce na pracovní smlouvu v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou. Možnost podílet se na tvorbě nové služby. Práce v malém týmu s podporou stabilní velké organizace s rozmanitými službami v portfoliu. Podpora zkušených kolegů. Intervenční práce v přímém kontaktu s dětmi, rodinami, dospělými prožívajícími ztrátu. Podpora vzdělávání: kvalitní zaškolení včetně kurzů práce s truchlením, které Vás připraví na výkon práce, plné hrazení akreditovaného vzdělávání a možnost čerpání fondu pracovní doby na vzdělávání, pravidelné supervize, mzdové ohodnocení na odpovídající úrovni, nástup dle dohody, 5 týdnů dovolené + sick days
Souhlas
KONTAKT: emailem, telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Oblastní charita Polička
  • Termin: 1.9.2023
  • Místo: Pardubický kraj, Svitavy
  • Plat: od 17000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 9.8.2023